Galerie "Na konci světa" — Příroda dětem

Občerstvěte se, přijeďte za kulturou nebo za vzděláním. To vše nabízí galerie "Na konci světa" v Holandském selském domě, který naleznete v severním cípu parku. 

Příroda dětem, z. s., je nezisková organizace, která vznikla začátkem roku 2016. Tak trochu náhodou, trochu za to mohla rodinná pouta, ale hlavně chuť několika lidí něco dokázat a něco změnit. Touha udělat jedno místo lepším, než dosud bylo. Věříme, že hlavně s vámi, našimi návštěvníky, to dokážeme!

Po domluvě je možné uspořádat rodinnou, narozeninovou, výroční oslavu nebo večírek.
Nejen, že se zde osvěžíte, ale odpočinete si na lehátkách a vaše ratolesti mohou dovádět v dětském koutku, užít si jehňátka i kůzlata nebo využít stolní tenis.

OTEVŘENO JE OD LEDNA. vždy o víkendu SO a NE od 13 do 17 hodin. s VYJÍMKOU 28.-29.1.2023, V TENTO VÍKEND JE GALERIE ZAVŘENÁ. Pokud je velká zima a déšť, zůstávají venkovní prostory uzavřeny!

V období letních prázdnin je otevřeno od soboty do neděle ve stejném čase. V průběhu prázdnin je ale možné rodinám, skupinkám s dětmi otevřít i ve všední dny odpoledne, po předchozí telefonické domluvě, minimálně den předem!

Změna otevírací doby vyhrazena!

Telefon: +420 603 807 405

Více informací naleznete na: http://galerie-na-konci-sveta.mozello.cz/ nebo na Facebooku