Vícedenní pobyty na zámku

                                                                                                                                                Plánujete se svými žáky školní výlet, školu v přírodě nebo adaptační pobyt?
 V rámci edukačního centra Schola naturalis vám nabízíme několik variant pobytů, které si můžete sestavit dle svých představ přímo na míru pro vaši třídu nebo skupinu dětí.

Vydejte se s námi do zámeckých interiérů, okolí zámku i rozsáhlého přilehlého parku, pěšky nebo na kole. Sestavte si pobyt se svými žáky přímo na míru anebo se nechte inspirovat edukačními programy z naší nabídky. Děti u nás budou poznávat nejen dějiny, kulturu, přírodu, ale také sebe samotné. 

Nabízíme tyto varianty pobytů:

  • Školní výjezd s vašim vlastním programem

Pro vaše aktivity nabízíme zázemí. K výukovým účelům budete mít k dispozici konferenční místnost a k odpočinkovým či pohybovým aktivitám rozsáhlý krajinářský park, který zámek obklopuje. V rámci svého pobytu si můžete vybrat jeden z našich edukačních programů.

Aktuální nabídka programů pro , I. stupeň ZŠ, II. stupeň ZŠ a SŠ.

Během pobytu je možno využít i projížďku koňským povozem po areálu přírodně krajinářského parku, kterou rádi naplánujeme. Cena je 1500 Kč za hodinu.

  • Školní výjezd s programem sestaveným z nabídky našich edukačních programů.  Lektorky edukačního oddělení zodpovídají za obsah programu a lektorskou činnost. Nezajišťujeme pedagogický dozor.

Varianta pro I. stupeň ZŠ

  1.  den : Edukační program "Na zámku před sto lety" - dopoledne. Odpoledne nabízíme programy "Lesní zvířata" nebo "Proč se zámek zamyká" Pro páté ročníky nabízíme po setmění noční týmovou hru, zaměřenou na poznávání skrytých zákoutí zámku.
  2. den: Edukační program "Zahrady a parky" .
  3. den:  Některý z edukačních programů s přírodní tematikou, dle roční doby a počasí např. "Lidové zvyky a obyčeje".

Varianta pro II. stupeň ZŠ

  1. den: Edukační program "Šlechta před sto lety", odpoledne "Baroko nejen n oko". Po setmění nabízíme večerní týmovou hru, zaměřenou na poznávání skrytých zákoutí zámku.
  2. den: Edukační program "Zahrady a parky", odpoledne výtvarný program zaměřený na tvorbu vlastního návrhu parku ve skupinách nebo malba v plenéru.
  3. den: Dle roční doby program "Proč se staráme o staré věci".

Po domluvě je možné zařadit také aktivity zaměřené na rozvoj spolupráce, kooperace, sebepoznání a komunikačních dovedností. Tyto aktivity doporučujeme zařadit v nově se utvářejících kolektivech na začátku školního roku.

Rezervace

edukace.veltrusy@npu.cz

 

Rychlý kontakt

Nevíte si rady? Nevadí, ozvěte se nám, rádi vám poradíme.

F29809FE-9D48-472C-92F7-E364B3723FF6

Alice Smělá

BE8524BE-6F17-4546-AA87-2998DE46E495
+420 778 751 565
270137A3-7DA9-4554-B15C-915E1EE2B94B edukace.veltrusy@npu.cz