Veltrusy

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnešní návštěvní doba

Od 10. září platí pro návštěvníky povinnost nosit roušky v interiérech památek.

Zavřít

Hradozámecké léto s Českým rozhlasem na Švihově

Společenské akce

  • Švihov ()
  • 15. 7. 2018
  • 12.00–16.00
  • zdarma

Hrad Švihov bude v neděli 15. července 2018 dějištěm zábavného hradozámeckého odpoledne. Na návštěvníky čekají speciální prohlídky, koncerty, hodinový přímý rozhlasový přenos i soutěž o digitální fotoaparát. Přímo na pódiu bude také vylosována druhá desítka výherců letního projektu regionálních stanic Českého rozhlasu a Národního památkového ústavu Hradozámecké léto.

Program na Švihově začne přesně v poledne. Představí se Jakub Smolík, Petra Černocká, Marcel Zmožek, Jana Chládková a kapela PONTIAC. Po celé odpoledne bude hrad normálně otevřen, v roli průvodce se dvakrát během odpoledne (konkrétně ve 13:15 a v 15:00 hodin) představí herec a režisér Ondřej Kepka.

Od 13 hodin se na Švihov prostřednictvím rozhlasových linek podívají posluchači všech regionálních stanic Českého rozhlasu. V hodinovém přímém přenosu uslyší nejen zajímavosti z této jedinečné památky, ale dozvědí se i jména druhé desítky výherců. Od 1. července do 31. srpna 2018 mohou posluchači posílat své fotografie se soutěžními tabulemi z hradů a zámků ve správě NPÚ a vyhrát desítky zajímavých cen.

WWW.HRADOZAMECKELETO.CZ