Veltrusy

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnešní návštěvní doba

Tento víkend 2.7. a 3.7. z provozních důvodů nebude jezdit koňský povoz. Omlouváme se.

Zavřít

Ubytování a stravování

S ohledem na mezinárodní politickou situaci v současné době jednáme o poskytnutí našich ubytovacích prostor k humanitárním účelům. Z tohoto důvodu je do konce června pozastaven příjem nových rezervací.

Ubytování

V rámci edukačního centra jsme otevřeli ubytovací zařízení. Ubytování zde bylo vybudováno jako podpůrná služba ke vzdělávacím aktivitám. Pokud jste si vybrali z naší nabídky edukačních programů, prohlídkových okruhů, nebo si chcete pro své edukační aktivity pronajmout konferenční místnost, rádi Vám k tomu nabídneme i ubytování.

Ubytování, pár kroků od zámku a zámecké restaurace, se nachází v prvním patře bývalé hospodářské budovy, která prošla kompletní rekonstrukcí.

Pokoje jsou přístupné pouze po venkovním dřevěném schodišti, nemají tak bezbariérový přístup. Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Jejich vybavení je jednoduché, s důrazem na pohodlí. Celková kapacita ubytovny je 30 lůžek ve 12 pokojích.

Nabízíme
2 jednolůžkové pokoje
4 dvoulůžkové pokoje
5 třílůžkových pokojů
1 pětilůžkový pokoj

V přízemí hospodářské budovy můžete využít přednáškový sál o kapacitě cca 50 osob, který je vybavený promítacím zařízením, plátnem a internetovým připojením. Je vhodný jak pro výukové účely, tak pro konference různého druhu. V přízemních prostorách jsou umístěny toalety a místnost, kterou lze využít jako jídelnu.

Stravování

"Zámecká restaurace" může po domluvě po dobu vašeho pobytu připravovat snídaně, obědy, večeře nebo rauty.

Cena: podle domluveného jídelníčku

Zámecká restaurace – tel.: +420 737 611 179, nacikance@gmail.com