Školy v přírodě pro ZŠ a SŠ

Programy pro vícedenní pobyty pro vás rádi sestavíme podle vašich přání a potřeb, případně zajistíme pouze zázemí pro vaše vlastní aktivity. Můžete u nás strávit školní výlet, školu v přírodě, tematicky zaměřený výjezd, adaptační pobyt... Navštívit nás mohou nejen školáci, ale i zájmové skupiny (skauti, sportovní a jiné kroužky).

KONTAKT:
edukace.veltrusy@npu.cz

Inspirovat se můžete v následujících příkladech:

 

PŘÍKLAD 1

Škola v přírodě pro druhý stupeň ZŠ + SŠ – s vlastním programem

Pro 24 dětí (od 12 let) a 2 učitele. Cena zahrnuje: ubytování ve zrekonstruovaných pokojích s vlastními koupelnami – 5 nocí, celodenní stravu (snídaně, oběd, večeře).

 

PŘÍKLAD 2

Škola v přírodě pro druhý stupeň ZŠ + SŠ s celotýdenním programem 

Pro 24 dětí (od 12 let) a 2 učitele.

Dobu trvání pobytu i skladbu programu lze upravovat na základě vašich přání a potřeb!

Program
1. den: dopoledne – seznámení se zámkem: Šlechta – začátek konce + tvůrčí dílna. Odpoledne – program v parku Módní přehlídka stromů aj.

2. den: dopoledne – Zahrady a parky, stáváme se zahradními architekty. Odpoledne – S kolem dokola veltruským parkem, hravě a v pohybu poznáváme stavby a zákoutí parku

3. den: dopoledne – Baroko nejen na oko. Odpoledne – pohybové aktivity v parku (po domluvě anebo vlastní program v okolí – Nelahozeves, Ledčice, Kralupy, Máslovice…)

4. den: odpoledne – vybraný přírodní program (byliny, stromy, jarní aspekt lesa, ptáci). Odpoledne – etapová hra v parku

5. den: dopoledne – Exoti patří do skleníku, vyhodnocení a rozloučení, po obědě – odjezd