Školy v přírodě pro první stupeň ZŠ

Programy pro vícedenní pobyty pro vás rádi sestavíme podle vašich přání a potřeb, případně zajistíme pouze zázemí pro vaše vlastní aktivity. Můžete u nás strávit školní výlet, školu v přírodě, tematicky zaměřený výjezd, adaptační pobyt... Navštívit nás mohou nejen školáci, ale i zájmové skupiny (skauti, sportovní a jiné kroužky).

KONTAKT:
edukace.veltrusy@npu.cz

Inspirovat se můžete v následujících příkladech:

 

PŘÍKLAD 1

Škola v přírodě – s vlastním programem pro první stupeň

Pro 24 dětí (1.–5. třída) a 2 učitele. Cena zahrnuje: ubytování ve zrekonstruovaných pokojích s vlastními koupelnami – 5 nocí, celodenní stravu (snídaně, oběd, večeře).

 

PŘÍKLAD 2

Škola v přírodě pro první stupeň s celotýdenním programem (strava + ubytování + program)

Dobu trvání pobytu i skladbu programu lze upravovat na základě vašich přání a potřeb!

Pro 24 dětí (1.–5. třída) a 2 učitele.

Program
1. den: dopoledne – seznámení se zámkem: Na zámku před 100 lety s výtvarnou dílnou. Projížďka koňským povozem. Odpoledne – Skřítci anebo poznávací hry ve veltruském parku.

2. den: dopoledne – Exoti patří do skleníku, hravý program v oranžerii. Odpoledne – vycházka za zvířátky okrasného statku (daněk, srna, koně, domácí zvířata aj.)

3. den: dopoledne – Zahrady a parky, hrajeme si na zahradní architekty. Odpoledne – relaxační jóga (60 min.) a odpočinek/tvořivý program.

4. den: dopoledne – program podle vlastního výběru (návštěva zámku Nelahozeves, archeoparku Ledčice apod., vlastní hry). Odpoledne – etapová hra v parku

5. den: dopoledne – Není bylina, aby k něčemu nebyla, vyhodnocení, rozloučení, odjezd po obědě.