Veltrusy

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnešní návštěvní doba

Zámek je otevřen pro veřejnost. Děkujeme, že při prohlídkách dodržujete stanovené bezpečnostní pokyny.

Zavřít

Ubytování a stravování

V rámci edukačního centra jsme otevřeli také ubytovací zařízení. To slouží pouze k ubytování v rámci vzdělávání, a to žákům a studentům, kteří k nám za tímto účelem zavítali. Návštěvu našeho areálu tak nemusíte omezovat na krátký časový úsek. V parku navíc funguje zámecká restaurace. Je otevřena i mimo hlavní sezonu a po domluvě může po dobu vašeho pobytu připravovat snídaně, obědy, večeře nebo rauty.

Ubytování

Ubytování, pár kroků od zámku a zámecké restaurace, se nachází v prvním patře bývalé hospodářské budovy, která prošla kompletní rekonstrukcí.

Pokoje jsou přístupné pouze po venkovním dřevěném schodišti, nemají tak bezbariérový přístup. Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Jejich vybavení je jednoduché, s důrazem na pohodlí. Celková kapacita ubytovny je 30 lůžek ve 12 pokojích.

Nabízíme
2 jednolůžkové pokoje
4 dvoulůžkové pokoje
5 třílůžkových pokojů
1 pětilůžkový pokoj

V přízemí hospodářské budovy můžete využít přednáškový sál o kapacitě cca 50 osob, který je vybavený promítacím zařízením, plátnem a internetovým připojením. Je vhodný jak pro výukové účely, tak pro konference různého druhu. V přízemních prostorách jsou umístěny toalety a místnost, kterou lze využít jako jídelnu.

Cena
250 Kč/noc/osoba
pro děti do 12 let: 200 Kč/noc
vlastní karimatka a spacák: 100 Kč/noc
kojenec ve vlastní postýlce: 100 Kč/noc
poplatek obci: 5 Kč/noc

příplatek za pouze jednu noc: 60 Kč

Stravování

"Zámecká restaurace" může po domluvě po dobu vašeho pobytu připravovat snídaně, obědy, večeře nebo rauty.

Cena: podle domluveného jídelníčku

Zámecká restaurace – tel.: +420 737 611 179, nacikance@gmail.com