Ubytování a stravování

V rámci edukačního centra jsme v nedávné době otevřeli také ubytovací zařízení. To slouží pouze k ubytování v rámci vzdělávání, a to žákům a studentům, kteří k nám za tímto účelem zavítali. Návštěvu našeho areálu tak nemusíte omezovat na krátký časový úsek. V parku navíc funguje zámecká restaurace i kavárna. Obě zařízení jsou otevřena i mimo hlavní sezonu a po domluvě mohou po dobu vašeho pobytu připravovat snídaně, obědy, večeře nebo rauty.

Ubytování

Ubytování, pár kroků od zámku a zámecké restaurace, se nachází v prvním patře bývalé hospodářské budovy, která prošla kompletní rekonstrukcí.
Pokoje jsou přístupné pouze po venkovním dřevěném schodišti, nemají tak bezbariérový přístup. Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Jejich vybavení je jednoduché, s důrazem na pohodlí. Celková kapacita ubytovny je 26 lůžek ve 12 pokojích.

Nabízíme:
2 jednolůžkové pokoje
8 dvoulůžkových pokojů
1 třílůžkový pokoj
1 pětilůžkový pokoj

V přízemí hospodářské budovy můžete využít přednáškový sál  o kapacitě cca 50 osob, který je vybavený promítacím zařízením, plátnem a internetovým připojením. Je vhodný jak pro výukové účely, tak pro konference různého druhu. 
V přízemních prostorách jsou umístěny toalety a místnost, kterou lze využít jako jídelnu.

cena:
250 Kč/noc
děti do 12 let 200 Kč/noc
vlastní karimatka a spacák 100 Kč/noc
kojenec ve vlastní postýlce 100 Kč/noc
poplatek obci 5 Kč/noc

příplatek za pouze jednu noc 60 Kč
 

 

Stravování

"Bistro Kravín" nebo "Zámecká restaurace" mohou po domluvě po dobu vašeho pobytu připravovat snídaně, obědy, večeře nebo rauty.

cena: podle domluveného jídelníčku