Veltrusy

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnes zavřeno

O svátcích a během podzimních prázdnin - 28.9. a od 27.10. do 29.10. je zámek otevřen pro veřejnost. Děkujeme, že při prohlídkách dodržujete stanovené bezpečnostní pokyny.

Zavřít

Co bude v roce 2021

I v letošním roce chystáme pro návštěvníky řadu kulturních akcí a věříme, že situace umožní je také zrealizovat. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás na shledanou při zámeckých akcích.

29.10.2021 Dušičková vzpomínka

I letos si připomeneme Památku zesnulých. Zámek Veltrusy opět pořádá akci "Dušičková vzpomínka", přijďte si společně s námi zavzpomínat u kaple Ferdinanda Kinského ve Veltrusích. Poté se společně přesuneme do kostela kde zapálíme svíčky a položíme věnec k náhrobku Rudolfa Chotka.

20.11.2021 Adventní tvoření

Prohlídka svátečně vyzdobené expozice s povídáním o šlechtických Vánocích posledního  majitele zámku. Zámecké prostory zaplní tvořivé dílny s možností vyrobit si vlastní adventní výzdobu a naučit se nové dekorativní a výtvarné techniky při výrobě vánočních dárků. Bude i tradiční zdobení perníčků a výroba svíček z včelího vosku.Před zámkem bude otevřen vánoční jarmark a vyhlášené řeznictví Kohout přijede s pravou domácí zabíjačkou.